Reklam alanı 1

Dini

Bu kategoride toplam 6 adet içerik bulunuyor.

 • Medyum Artin

  Medyum Artin

  23 03 2017 14:15 medyumartin Liste / Dini

  Medyumluk gibi çok zor bir mesleği son derece başarılı bir şekilde icra eden ve her zaman için insanların en büyük güven duydukları medyumlardan biri olan Medyum Artin Mehmet Hoca, özellikle yaptığı birçok başarılı uygulama ve hem tavırları hemde engin tecrübesi ile insanlara verdiği yüksek güven ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır.
 • Meraklı Gençler

  Meraklı Gençler

  26 02 2017 15:58 juzk Liste / Dini

  Her geçen gün farklı siteler açılıyor ve hepsi bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyor.Meraklı gençlerde bu yeni oluşumların arasında yer alıyor ancak diğerlerinden farklı olarak teması,vizyonu,misyonu olarak özgün,kendi düşüncesinden taviz vermeyen ve güncel akıcı bir içeriğe sahip sitedir. Bilgisayar başında keyifli vakit geçirmek ve daha da önemlisi zamanın büyük bir kısmını dolu dolu geçirmek adına sizler de bu siteyi tercih edebilirsiniz. Çok sayıda okur-severin an itibarı ile kıskacında olan bu site, diğer sitelere göre kategori daha farklı bir senaryoya sahip ve ger bazında da sınıfının iyilerinden diyebiliriz. Örneğin merakli gencler sitesi yaşam,kişisel gelişim,tatlı tarifleri,güncel haberler,clash of clans oyunu gibi konular hakkında bilgi verirken dualar hakkında da bilgilendirici olmaktadır.Daha fazla kategori için sitemizi ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Site içerisinde çok sayıda kategori yer alıyor ve yalnızca bu oyun ile ilgili değil, an itibarıyla popüler olan çok sayıda oyun ile ilgili bilgi ve çözüm de yer alıyor. Güzel vakit geçirmek ve bilgi depolamak adına tavsiye edebileceğimiz bir site ve Salavatlar ve faziletleri gibi dini konular da bu adreste yanıt buluyor. Çok sayıda insanın ziyaret ve tavsiye ettiği bu site gerçekten muazzam bir şekilde hazırlanmış ve site içerisinde gezinmek de gayet kolay! Alternatif kategoriler ile birlikte beklentilerinize farklı şekilde yanıt alabiliyorsunuz ve yazımızın başında da belirttiğimiz gibi zamanınızı daha iyi değerlendirebiliyorsunuz. Bilgi almak ve incelemelerinizi yapmak adına sizler de bir an önce sitedeki yerinizi alabilirsiniz.
 • Medyum Rasim Hoca

  Medyum Rasim Hoca

  12 08 2016 23:08 toplist Liste / Dini

  Medyum Rasim Hoca ; papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü , kişiye özel vefk , tılsım ve büyü uzmanı derin hocadır.. 7/24 İletişim Telefonu : 0530 725 15 76 - http://www.medyum.xyz
 • Hatim İndir

  Hatim İndir

  18 02 2016 10:53 MhmmdAli Liste / Dini

  Kuran-ı Kerim Okuma, Dinleme Ve Hatim İndirme Portalı
 • Rahmet Tevhid Dersleri

  Rahmet Tevhid Dersleri

  23 12 2015 18:21 umut_cml Liste / Dini

  Tevhidin ve Şirkin bilinmediği şu günde insanların üzerine düşen ne için yaratıldıklarını hatırlatan insanları dikkate almalarıdır. Ebu Muhamed Mestur Hoca[/b] herhafta Cuma günleri Peygamberimiz sav tanımak amaçlı [b]SİYER dersi yapmaktadır. Her Cumartesi ise Yüce Kitabımız Kuranı Kerimi anlamamızı kolaylaştıran TEFSIR dersleri vede Peygamber sav daha iyi anlayabilmek için İmam Neevevinin Riyazüs-Salihin'i şerh etmektedir.
 • Tahsiye

  Tahsiye

  22 12 2015 15:56 endiseki Liste / Dini

  Tahşiye Yayınları, Rahle Yayınları ve Cihangirân Yayınları markalarını bünyesinde bulunduran BMB Yayıncılık Limited Şirketi’nin başlangıcı 29 Mart 2003 tarihine dayanır. İlk safhada Mustafa Kaplan adına tescil edilerek “anonim şirket” statüsünde kurulan müessesemiz, diğer kurucular Bünyamin Ateş ve Burhan Bozgeyik’in isimlerindeki baş harfler kullanılmak suretiyle “BMB Yayın, Kâğıt, Turizm, Pazarlama Anonim Şirketi” adıyla yayıncılık faaliyyetine başladı.

  Nisan 2003’te “Kader Risalesi ve Şerhi”, Mayıs 2003’te “el-Cihâd”, Haziran 2003’te “Münâzarât ve Şerhi” adlı kitapları “Tahşiye Yayınları” markası ile yayınlayan şirketimiz, 1 Haziran 2004 tarihine kadar yoğun bir şekilde yeni kitapların hazırlığını yaptı. Bu tarihten itibaren dört ortaklı “limited şirket” statüsüne geçen BMB, üç ayda “Ene Risalesi ve Şerhi”, “Zerre Risalesi ve Şerhi”, “Hüve Nüktesi ve Şerhi” ile “Rumûzu’l Kur’an-1”i yayınlamayı başardı. İlerleyen aylar ve yıllarda da diğer kitâblar peş peşe istifâdeye sunuldu.

  6 Nisan 2009’da bir internet sitesinde “Tahşiye” adı kullanılarak ve bir televizyon kanalında “Tahşiye ile Rahle” adları zikr edilerek, terörle bağı varmış gibi hedef gösterilen şirketimizin mensûbları ve eserlerin müellif-i muhteremi Molla Muhammed Doğan el-Kersî hocamız, 22 Ocak 2010 tarihinden i‘tibâren hapis musíbetine ma‘rûz bırakıldı. Daha sonra devlet yetkilileri tarafından “paralel yapı” olarak adlandırılacak ve mahkeme kayıtlarına “terör örgütü” olarak geçecek, devlet içinde ve dışında örgütlenmiş bir çetenin şeytânî bir oyunu olduğu anlaşılan hapis musíbeti, pek çok hayırlı neticelere vesile olarak 2011 yılının 20 Mayıs’ında sona erdi. Şirketimiz 2012 Kasım’ında tekrâr Mustafa Kaplan’a devr edilerek elliyi aşkın eseriyle hizmete devâm ediyor.
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent