Reklam alanı 1

Elektronik ve Uydu

Bu kategoride toplam 10 adet içerik bulunuyor.

 • Ak Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu

  Ak Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu

  28 12 2016 22:06 aslikaygisiz Liste / Elektronik ve Uydu

  Akbarkod güvencesiyle barkod, barkod yazıcı, barkod programı, el terminali, depo takip sistemi ve market otomasyon sistemi gibi bir çok hizmet ve ürünü sizlere sunuyoruz.
 • Ak Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcı

  Ak Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcı

  28 12 2016 22:03 aslikaygisiz Liste / Elektronik ve Uydu

  Ak Barkod olarak uzman kadromuz ve sektördeki tecrübemizle barkod, barkod okuyucu, barkod yazıcı ve el terminali satışı alanında hizmet veriyoruz.
 • Bursa Dedektör

  Bursa Dedektör

  29 09 2016 12:39 BursaDedektor Liste / Elektronik ve Uydu

  Bursa Dedektör, Define Dedektörleri, Toprak Altı Görüntüleme Dedektörleri, Alan Tarama, Güvenlik Dedektörleri, Yer altı görüntüleme radarları mağazası
 • Şerit led lamba

  Şerit led lamba

  25 08 2016 17:22 gokhanht Liste / Elektronik ve Uydu

  Şerit LED ; LED İngilizce ’den dilimize geçmiş, Light Emitting Diode kelimelerinin baş harflerinden oluşan Türkçe, ışık yayan diot şeklinde çevrilebilecek bir aydınlatma aracıdır. 1907 yılında ilk keşfedildiğinde sadece kırmızı ışık yaydığından çok kullanım alanı bulamamış kendine Ledler. 1990’lı yıllarda asıl gelişmeye başladığında sarı, beyaz, mavi ve yeşil renkler de üretir olan Led şerit, özellikle iç dekorasyonda yoğun talep gördü.

  Led aydınlatma, az enerji ile uzun süre aydınlatma sağladıkları için, üstelik de ultraviyole ışın yaymadıkları için hem tasarruf sağlar hem de insan sağlığına zararları bulunmaz. Led aydınlatma sistemleri ampul, florasan, şerit gibi çeşitli şekillerde olabilmektedir ki, bu da kullanım alanlarını arttırmaktadır. İç dekorasyon, reklam, turizm ve otomotiv gibi görselliğin önemli olduğu alanlarda Led aydınlatma tercih edilir. Güzel ülkemizde, son on yıldır yoğun olarak kullanılmaktadır. Otomobil farları ve uzaktan kumandalarda bile kullanılabilmektedir.
 • Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemi - TigraTech Güvenlik

  Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemi - TigraTech Güvenlik

  21 08 2016 17:23 mehmetcok57 Liste / Elektronik ve Uydu

  Güvenlik sistemleri, kamera sistemleri, alarm sistemleri ve yangın alarm ihbar sistemleri alanında faliyet göstermekteyiz
 • hidrolik yük asansörü

  hidrolik yük asansörü

  15 08 2016 12:22 Celikermakina Liste / Elektronik ve Uydu

  Çeliker Makina San. TİC.LTD.ŞTİ 30 Tona kadar kaldırma kapasitesi -Bir çok parça yağ içinde çalıştığından aşınma ve yıpranma çok azdır. -Kullanılan yağ çok uzun ömürlüdür. -Halat kullanılan durumlarda halatın görevi sürtünme yardımı ile yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

  Elektrik tahrik kasnaklı asansörlerden farklı olarak hidrolik asansörlerde motor sadece yukarı çıkış için çalışır, aşağı inişte motor çalışmaz. -Karşı ağırlık kullanılmaz. -En üstte makine dairesine ihtiyaç duymadığı için mimari açıdan da tercih sebebidir. -Çok sessiz çalışır. Binalarda motor sesi duyamazsınız. -Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. -Deprem ve yangında daha emniyetlidir.Yangında makine dairesi alt katta olduğundan ulaşım kolaydır. Asansörün komple yükü diğer sistemlerde kuyu üstünde taşınırken hidrolik sistemlerde yük bina temeli tarafından taşındığı için atalet kuvveti daha azdır. Deprem anında büyük hasar ve yaralanma olasılığı %90 oranında azalır. Gerek villa tipi asansörler, gerek araç asansörleri ve yük asansörlerinde hidrolik asansör tercihimizdir.
 • Tv Tamir Hilal Elektronik

  Tv Tamir Hilal Elektronik

  12 08 2016 00:33 samet kır Liste / Elektronik ve Uydu

  Hilal Elektronik 2012 yılının Eylül ayında kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimize 4 senedir hizmet vermekteyiz.Hizmetlerimizde öncelik olarak sizlerin memnuniyetini esas alırız.Televizyon tamiri, bilgisayar tamiri uydu ve güvenlik kamerası işleri yapmaktayız.Cihazların satış bakım ve tamirini yapmakta olan Hilal Elektronik teknik servis ve onarım hizmetlerini garanti kapsamlı vermektedir.İzmir'de Led tv televizyon Lcd plazma monitör tamir servis bakım ve montaj sektöründe hizmet veren Hilal Elektronik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Beko, Arçelik, Sony, Altus, Seg, Vestel, Samsung, LG, Panasonic, Phılıps, Toshiba, Profilo, daha birçok markaya servisi hizmeti vermek ile birlikte tv parça satışı yapmaktadır. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara garanti vermektedir.İzmir teknik servisimiz tv tamir notebook ve tablet tamiri uydu kamera ve alarm sitemleri hizmeti vermektedir.
 • Totem Uydu Sistemleri

  Totem Uydu Sistemleri

  20 07 2016 12:11 Mustafa AKGÜL Liste / Elektronik ve Uydu

  Firmamız merkezi ve bireysel uydu sistemleri kurulum ve teknik destek hizmeti vermektedir.
 • Sistem elektronik Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  Sistem elektronik Uydu ve Güvenlik Sistemleri

  4 06 2016 15:48 sistem41 Liste / Elektronik ve Uydu

  Kocaeli Uydu merkezi sistem uydu, Güvenlik kamerası kurulumu,izmit nextstar,izmit uyducu,izmit kamera kurulumu,izmit televizyon tamiri,izmit navigasyon,körfez uyducu,kartepe uyducu
 • Uydu Frekansları

  Uydu Frekansları

  8 12 2015 11:54 ByLucky Liste / Elektronik ve Uydu

  - UyduFrekanslari.Org Web sitesinde Radyo ve Tv kanalların en güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uydu cihazınızda Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) özelliği yoksa sitesimizden güncel Şebeke Arama frekanslarına ulaşabilirsiniz. Dijital Platformlarda yayınlanan kanal bilgilerinede ulaşabilirsiniz. Ayrıca en güncel Türksat uyduların frekans listeleri'ne sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uydu cihazlar hakkındaki sorularınızında cevabını alabileceğiniz tek adres!
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent