Reklam alanı 1

Güvenlik

Bu kategoride toplam 8 adet içerik bulunuyor.

 • Otopark Sistemleri

  Otopark Sistemleri

  29 01 2017 20:31 cagzeta1 Liste / Güvenlik

  Arma Kontrol Sistemleri kontrol, otopark ve otomasyon sistemleri alanında hizmet vermektedir ve alanında 10 yıllık tecrübeye sahiptir.
 • Mantar Bariyer

  Mantar Bariyer

  29 01 2017 20:06 cagzeta Liste / Güvenlik

  Mantar bariyer sistemlerine; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar, kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları entegre edilir.
 • Arma Kontrol Bariyer Sistemleri

  Arma Kontrol Bariyer Sistemleri

  29 01 2017 16:08 cagzeta Liste / Güvenlik

  Arma Kontrol Sistemleri, bariyer, bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri, road blocker sistemleri ve otopark sistemleri gibi bir çok ürünün üreticisidir.
 • Road Blocker

  Road Blocker

  28 12 2016 21:52 cagzetaa Liste / Güvenlik

  Road Blocker her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir.
 • Arma Kontrol Bariyer Sistemleri

  Arma Kontrol Bariyer Sistemleri

  28 12 2016 21:48 cagzetaa Liste / Güvenlik

  Arma Kontrol Sistemleri, bariyer, bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri, road blocker sistemleri ve otopark sistemleri gibi bir çok ürünün üreticisidir.
 • Eviocam Bulut Kamera

  Eviocam Bulut Kamera

  22 09 2016 14:53 eviocam Liste / Güvenlik

  Evinizden uzaktayken sevdiklerinizin güvende olduğunu bilmek herkesin ihtiyacıdır. Eviocam evinizdeki hareket ve ses seviyesindeki değişiklikleri algılayarak sizi uyarır, olayı kaydeder.

  Eviocam, kablosuz internet bağlantısı (Wi-Fi) ile bağlanır ve tüm kayıtlar yüksek güvenlikli bulut sunucusunda saklanır.

  Eviocam, ayrıca sahip olabileceğiniz en iyi bebek ve bakıcı kameralarından biridir. İster aynı evde başka bir oda da olun, isterseniz dünyanın öbür ucunda bir seyahatte olun. Çocuğunuzu her an görebilir, onunla karşılıklı konuşabilirsiniz. Çocuğunuz oyuna daldıysa, ödevlerini yapmasını ya da uyku vaktinin geldiğini hatırlatabilirsiniz.
 • Güvenlik Şirketi

  Güvenlik Şirketi

  6 09 2016 14:38 meyado Liste / Güvenlik

  Altay, güvenlikte bilgi ve teknoloji lideridir: Dünyanın, Türkiye’nin birçok yerinde büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok alanda, 1 000 e yakın seçkin çalışanımız ile fark oluşturmaktayız. Altay Güvenlik tamamiyle kurumsal ve özverisel çalışması ile bu seviyeye gelmiştir.

  Altay Güvenlik müşterileri ve faaliyet gösterdikleri sektörleri hakkında bilgi sahibidir. Bu yüzden müşterilerinin özel ihtiyaçlarını anlayabilmekte ve onlara özel hizmet üretebilmektedir.
 • Totem Güvenlik Sistemleri

  Totem Güvenlik Sistemleri

  20 07 2016 12:08 Mustafa AKGÜL Liste / Güvenlik

  Firmamız güvenlik kamera sistemleri,hırsız alarm sistemleri ve bilgisayar bakım anlaşmaları sektöründe hizmet vermektedir.
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent