Reklam alanı 1

İnşaat Firmaları

Bu kategoride toplam adet içerik bulunuyor.

 • Serbest İnşaat

  Serbest İnşaat

  31 01 2017 13:03 huseyin808182 Liste / İnşaat Firmaları

  Çatı ve Çinko Tamiri Kocaeli | Serbestler İnşaat | 1982 den beri firmamız marmara genelinde yaptığı özenli ve denetimli çalışmalarında da kendini ispatlamış ve donanımı ve gereksinimleri açısından kalite ortamında rahat ferah ve saydam bir çalışma ortamı sunmaktan gurur duyar.

  Dahili firmaların yanı sıra firmamızın çalışma ortamındaki da aile hayatı , sosyal yasam cervrenize saygı duyusu çalışmamız sırasında buyuk yer kaplar ve iş ahlakı ve etiğini ön plana almaktadır.

  Büyümekte olan firmamız marmara bölgesinde faaliyet gösterip; çinko,galveniz,saçak,çatı tamir,onarım , tasarım,çatı aktarım,membran,ondalin gibi başta gelen çalışmalarıyla birlikte her türlü hizmeti vermektedir.

  Eskiden kullanılan günümüzde kendini yeni ürünlere bırakan (örneğin ondalin,membran gibi)çinko firmamızın kalitesinden ve dayanıklılıgından emin oldugundan kullnılması tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır.
  yaptıgımız işlerde kullandıgımız malzemenin kalitesi yapılan işin ömrü ve müşteri memnuniyetini benimsemiş firmamız sizlere kaliteli bir olgu sağlar.
 • Konteyner

  Konteyner

  25 12 2016 22:57 nuriunal Liste / İnşaat Firmaları

  Yuvam Konteyner bünyesinde faaliyet gösteren konteynercim.com Kocaeli Gebzedeki fabrikasında ürettiği üst kalite konteyner ve kabinleri Türliye'nin her yerine satıyor. Aynı zaman da kiralık konteyner isteyenlere kiralık konteyner hizmeti vermekte. Eğer elinizde arızalı konteynerleriniz varsa alo konteyner tamiri hizmetiyle Tüm Türkiye'ye konteyner bakım hizmeti vermektedir.
 • Ankara kalorifer temizleme

  Ankara kalorifer temizleme

  29 09 2016 11:03 admin Liste / İnşaat Firmaları

  Ankara geneli ve çevresinde kalorifer ve petek temizleme hizmeti veriyoruz Ankara'da kalorifer ve yerden ıstma temizliği yapan ilk firmayız Visa geçerlidir
 • En uygun laminat parke

  En uygun laminat parke

  25 08 2016 17:25 gokhanht Liste / İnşaat Firmaları

  En uygun laminat parke şirketi , 1996 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz.

  Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanrnası ile mümkündür.
  Yapı ve PVC zemin kaplama ve laminat parke ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.
  çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güler yüzle hizmetinizdeyiz.
 • İskele Fiyatları

  İskele Fiyatları

  20 08 2016 08:12 temel şen Liste / İnşaat Firmaları

  İskele Firmaları rehberi sitesi
 • Best Global Yapı Ürünleri

  Best Global Yapı Ürünleri

  16 08 2016 21:42 profdizayn Liste / İnşaat Firmaları

  Best global, evinizin ve işyerinizin dizaynı ve şıklığı konusunda önemli çalışmalar yapan başarılı bir firmadır.
  Özellikle kış bahçesi, pergola sistemleri, zip perde ve jaluzi cam içi konusunda size sağladığı ürün ve çalışmalarla
  hayatı daha zevkli yaşamanıza katkıda bulunan Best Global , yeni nesil ürünleri ile size tasarım harikası mekanlar sunuyor.
  güneşlik sistemleri ile hem evinizin odalarında hem de ofisdinizde hem dekoratif bir güzelliğe kavuşacaksınız hem de güneşin
  zararlı ışınlarından korunacaksınız.
  Güneş ışıklarını odanıza ve ofisinize geçiren Zip perde güneşlikler, sizin için UV ışınlarını bir süzgeç misali süzerek
  dışarıda bırakmakta, güneşin faydalarından mahrum olmadan zararlarından korunma imkanı bulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kışın da
  soğuğu tamamen dışarıda bırakan bu sistem ile pencerelerinizden su ve rüzgar da sızmıyor. Serge Ferrari teknolojisi kullanılarak üretilen
  bu sistem sızdırmazlık konusunda garantili ürünler sunuyor.
  Best Global, kış bahçesi yaptırmak isteyen insanlar için de tamamen sağlıklı ve sağlam malzemeler kullanarak insanlara evlerinin
  bahçesini kışın da kullanabilme imkanı sunuyor. Açılıp kapanabilen cam tavan yapısı ile yazın sıcağı emerek ısınmanın azalmasını sağlayan,
  kışın ise soğuğu içeri geçirmeden bahçeden faydalanma imkanı sunan Best Global, kış bahçesi yapmak isteyenlere zarif ve şık bir bahçe tasarımı sunuyor.
  Açılır kapanır pergola sistemleri konusunda da yazın güneşin sıcağından, kışın ise yağmurdan korunmanızı sağlayan Best Global, balkon ve teraslarda,
  işyerlerinde ve bahçelerde pergola sistemleri ile üretilen tentelerle size sağlıklı ve şık bir mekan sunuyor.
 • Çilek Havuz - Sauna Havuz Yapımı - Havuz İmalatı - Sauna Yapımı

  Çilek Havuz - Sauna Havuz Yapımı - Havuz İmalatı - Sauna Yapımı

  16 08 2016 09:58 cilekhavuz Liste / İnşaat Firmaları

  Cilek havuzun tarihi 1998 yılında başlayarak ,yurtiçi ve yurdışında yüzme havuzu,süs havuzu,sauna buhar odası,spa ve welness konularında uzanlaşarak hizmet veren havuz firmasıdır.Havuz uygulamları ve havuzların onarımında önemli bir geçmişe sahiptir. havuz yapımı
 • iş sağlığı ve güvenliği

  iş sağlığı ve güvenliği

  13 08 2016 21:03 iguzman Liste / İnşaat Firmaları

  Uygun koşullara sahip çalışma ortamlarında verim daha yüksek seviyelerde tutulmaktadır. Bu uygun çalışma ortamının oluşturulması ve işçileri kazalardan korumak için oluşturulan sisteme iş güvenliği adı verilmektedir. Bu sistem işçileri kazalardan korurken iş yerini de uygun koşullar için hazırlamakta ve işçilerin bu alanda daha güvenli ve daha verimli çalışmasına olanak tanımaktadır.
  İş yerlerinde güvenli ortam oluşturan ve işçileri kazalardan koruyan bu sitem kural ve işaretlerden oluşmaktadır. İş ortamında olması gereken sıcaklık, kullanılması gereken baret, gözlük, tulum gibi ekipmanlar ve uyarıcı işaretlerin tümü iş güvenliği kapsamında oluşturulmakta ve bir uzman tarafından işçilere tanıtılarak kendilerini korumaları için bilgilendirilme yapılmaktadır. Bu bilgilendirme güvenlik şartlarını yükselterek daha büyük verim alınmasına olanak tanımaktadır.
  İş güvenliği konusunda daha fazla bilgi almak için http://www.eksenisg.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • TEKDEZ Su deposu temizliği

  TEKDEZ Su deposu temizliği

  2 08 2016 12:56 tekdez Liste / İnşaat Firmaları

  Tekdez Türkiye genelinde su deposu temizliği, su deposu izolasyonu, inşaat, su sebil ozonlama ve soğutma kulesi temizliği hizmetleri vermektedir. Su deposu temizliği her altı ayda bir yaptırılması gereken zorunlu bir hizmettir. Dünya sağlık örgütü raporlarına göre sağlıksız su kullanımı veya temas yoluyla ölümler, sigara ve alkolden sonra altıncı sıradadır. Kendimizi ve ailemizi tifo, hepatit, çocuk felci gibi tehlikeli hastalıklardan korumak için düzenli olarak su deposu temizliği ve bakımını yaptırmamız gerekmektedir.
  Su sağlıktır ve temiz depolarda muhafaza edilmelidir.
 • Akgüller Çimento

  Akgüller Çimento

  13 06 2016 22:12 mrc9072 Liste / İnşaat Firmaları

  Akgüller 2014 senesinde maden yatırım ,konya inşaat demiri ,konya çimento firmaları, konya alçı firmaları ve hata ulusal alanda bir çok firma arasına girerek şu andaki yerini almıştır gerekse inşaat sektöründe inşaat demiri gibi malzemelerin teminatını yapmaktadır. Çimento alanında başladığı faaliyetleriyle konya çimento firmaları arasında saygın bir yer kazanmıştır, bunun yanı sıra kısa zamanda kimya, madencilik, inşaat ve nakliyatı da ekleyerek, hizmet ve yatırım sayısını arttırmıştır. Yaptığımız yatırımlar ile her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve yatırımları ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini son derece önem veren firmamız alçı ,demir ve çimento fiyatları konusunda ekonomiktir.
 • Ankara Kanal Açma - Kanalizasyon

  Ankara Kanal Açma - Kanalizasyon

  8 06 2016 15:01 admin Liste / İnşaat Firmaları

  remar inşaat ankara genelinde kanalizasyon açma , kanalizasyon temizliği, kanal arıza, hizmetleri sunmaktadır. tuvalet tıkanıklığı açma. ankara lavabo açma. ankara kanal tamiri.
 • Su Tesisatçısı

  Su Tesisatçısı

  9 05 2016 12:06 meyado Liste / İnşaat Firmaları

  Evlerin ve işyerlerinin yapısı, temeli eski olan binalarda su kaçağı ile karşılaşmak sıkça olan bir durumdur. Su kaçakları evlerin belirli belirsiz bölümlerinde rutubetle kendini belli göstermektedir. Özellikle lavabolardan, banyodan ve tuvaletten su damlaması ve kaçağı olan yerlerde bu durum kendini apaçık bariz şekilde belli etmektedir. Tesisatçılarımız bu konuda da uzman donanıma sahip olup kırmadan tıkanıklık açma alanında hizmetlerini güvenilir şekilde sunmaktadırlar. Su kaçağı bulmak bizim işimiz.

elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent