Reklam alanı 1

İnternet

Bu kategoride toplam 20 adet içerik bulunuyor.

 • Link Kısaltma Sitesi

  Link Kısaltma Sitesi

  19 11 2016 02:26 Gokay Liste / İnternet

  ücretsiz link kısaltma sitesi, linklerinizi çok iyi bir şekilde kontrol etmenin yanı sıra özel sayfalar oluşturup kendi linklerinizin kendi reklamını yapabilirsiniz. Hizmet oldukça iyi gelişmiş link yönetim paneli ile linklerinizi daha iyi kontol ediyor olacaksınız
 • Instagram Beğeni Hilesi

  Instagram Beğeni Hilesi

  15 10 2016 20:57 instagramhile.net Liste / İnternet

  Instagramda fenomen olmak için siteniz hazır instagram beğeni hilesi << tıklayın sizde fenomen olmanın yolllarını öğrenin Sitemizde size verilen günlük kredi ile takipçi ve beğeni işlemlerinizi yapbilirsiniz
 • Birincele.com

  Birincele.com

  6 10 2016 23:50 birincele Liste / İnternet

  Bu zamana kadar forumlarda, iş yerlerinde, takip ettiğim yerli yabancı web sitelerinden edindiğim bilgileri ve kavramları kendi milletimize daha detaylı bir şekilde anlatmak için birincele.com'u kurdum.

  Cep telefonu, bilgisayar, bilgisayar programları, oyunlar, uygulamalar, web sitelerini kısacası teknolojiyi diğerlerinden farklı olarak tamamen kendi şahsi görüşlerimle inceleyerek tamamen Özgün içerik girmeye çalıştığım bir web sitesidir.

  Birincele.com'da ki amaç üstünde pek durulmamış konuları daha detaylı öğrenip yazmak ve daha açıklayıcı ve doyurucu metinlerle okurun karşısına çıkmaktır.

  Aynı zamanda sitemde İçerik Ekle bölümü ile de blogunuzda güvendiğiniz gerçekten okura faydalı yazıları benimle paylaşabilirsiniz burada da en altta sitenizi kaynak olarak gösteririm.
 • Azad Le

  Azad Le

  26 09 2016 19:58 anan123 Liste / İnternet

  sitemiz arama motorudur sayfanız çıkmasını istiyorsanız [email protected] a sitenizin başlığı açıklaması urls si
 • Fatura Ödeme Merkezi

  Fatura Ödeme Merkezi

  18 08 2016 10:50 meyado Liste / İnternet

  İnternetin hayatımıza girmesiyle insanlar hayatlarında birçok kolaylığıda kendilerine adapte etmişler ve bu nimetten en iyi şekilde faydalanmışlardır.

  Günümüzde bireyler oturdukları yerden bilgisayar başında net ortamında gerekli bilgilerle kullandıkları hizmetlerin (elektrik, su, telefon, doğalgaz vs...) faturalarını kolaylıkla ödeyebilmektedirler.

  Bu sağlanan kolaylıkla insanlar zahmetsizce eskilerde olduğu gibi sıra ve kuyruk beklemeden işlemlerini online olarak yapabilekteler.

  efaturaodememerkezi.com sitemiz vasıtasıyla tüm online fatura ödeme işlemlerinizi ve de parça kontör yükleme işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bizler güvenilir tüm alt yapıyı kullanarak değerli kullanıcılarımızın bizi tercih etmesiyle her türlü kolaylığı sunmakta, tecrübeli ve deneyimli hizmet anlayışını tüm kullanıcılarımıza yansıtarak sağladığımız faydalı hizmetler bütününü en iyi şekilde kullanmaktayız.
 • Alexa Hizmeti

  Alexa Hizmeti

  17 08 2016 12:40 meyado Liste / İnternet

  Günümüzde internetin insan hayatında büyük bir yer edinmesi ile insanların hayatı oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu durumda internet üzerinde yer alan web sitelerin de önemi ciddi anlamda artmıştır. İnternet üzerinde yer alan bu web siteler çeşitli amaçlar ile hizmet vermektedir. Kimisi alışveriş için hizmet verirken kimisi de yalnızca bilgi verme amaçlı faaliyetler göstermektedir. Bu durumda her web sitenin ziyaretçi sayısı da bu web sitelerin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Web sitelerin ziyaretçi sayıları her zaman önemli bir detay olmuştur. Bir web site ne kadar çok ziyaret ediliyorsa yapılan kâr da o kadar fazla olacaktır.

  Alexa sayesinde web siteler ziyaret edildikleri sayıya göre sıralanmaktadır. Bu sıralama dünya çapında gerçekleşmektedir. Alexa’nın yaptığı işlemlere kesinlikle müdahale edilmemektedir yani bu sıralamada yer alan web sitelerin bilgileri her zaman doğruyu içermektedir. Amazon’a ait olduğu söylenen Alexa’nın aslında en büyük hissedarı Microsoft’tur. Site sayacı adı ile de bilinen Alexa’nın Google tarafından da dikkate alındığı mutlaka bilinmelidir.

  Alexa nedir? sorusunun cevabı kısaca dünyadaki tüm web sitelerin sıralamaya alan sistem olacaktır. Bu sistem sayesinde kişiler hem kendi web sitelerinin rakiplerinin ne durumda olduğunu görebilmekte ve hareketlerini de bu şekilde kolayca ayarlayabilmektedir. Ayrıca bu sistemde kişiler web siteler için yorum bırakma ve web siteleri yıldızlarla değerlendirme olanaklarına sahiptir. Bir web siteyi araştırmak ve bu sitenin ne kadar insan tarafından tercih edildiğini görmek için de Alexa sıralaması oldukça yararlı olacaktır. Hayatın her noktasında olduğu gibi internet aleminde de elbette rekabet vardır. Alexa’nın yürüttüğü bu sistem ile web siteler rekabet etmekte ve her zaman daha iyiyi yapabilmek için fikir alma şansı elde edebilmektedir.

  Biz yaptığımız en özel çalışma taktikleriyle % 100 Garantili Alexa Global Rank Sıralaması Düşürme Hizmeti ile sizlere güvenilir ve kesin sonuç vadeden hizmetleri vermekteyiz.

  Evet Garanti ediyoruz Alexa Global Rank (Dünya sıralaması düşürme) hizmeti ile çok kısa bir sürede web siteniz alexa da popülaritesini kazanacak!

  http://www.alexahizmeti.com
 • Kısa Linkini Ekle Kazan

  Kısa Linkini Ekle Kazan

  13 08 2016 19:31 linkmahzeni Liste / İnternet

  Link kisaltmalarını bi sitede toplayarak kullanıcnın dahada çok kazanmasını saglamaktadır. Userların bastıgı linkler organik hit olarak sayglmaktadır..
 • Webmaster Blogu

  Webmaster Blogu

  25 07 2016 17:16 mcpapas Liste / İnternet

  Sanalkule, bünyesinde yüzlerce tema ve barındıran bir içerik paylaşım blogudur. Sanalkule'yi, diğer tema ve paylaşımı yapan internet sitelerinden ayıran en önemli özelliği, responsive, kullanışlı ve özgün paylaşımlarıdır. Sitenin asıl amacı, Türkiye'deki webmaster akımına destek vererek ülkemizde yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadır.

  Günümüzde neredeyse her 3 kişiden biri, internet sitesine sahip. Bu denli fazla miktarda internet sitesinin ve site yöneticisinin olduğu bir ülkede, internet sitesi kurmak Sanal Kule sayesinde oldukça kolay. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan, işinize yarayacağını düşündüğünüz, tema olarak gözünüze hoş görünen leri indirerek internet sitenize aktarabilirsiniz. Ayrıca wordpress için paylaşılan temalar sayesinde de blogunuza ayrı bir görünüm kazandırabilir, daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.

  Sanal Kule, oluşumunda gözü yormayan, responsive tasarıma sahip ve flat renklerden oluşan bir temaya sahiptir. Paylaşılan içerikler çıkar amaçlı değil, tamamıyla ziyaretçi memnuniyeti ve kalite kanıtı amacı ile paylaşılan içeriklerdir. Hiçbir şekilde zararlı, pop-up türü reklam içermemektedir. Dolayısıyla site içerisinde rahatlıkla dolaşıp, indirme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bulmak istediğiniz i sitede arayarak çok daha kısa sürede bulabilirsiniz.

  Sanal Kule, üyelik sistemini benimseyen bir platformdur. Ziyaretçilerin, site içerisinde bulunan herhangi bir dosyayı indirmek veya herhangi bir konuya yorum yazmak için sisteme üye olması gerekmektedir. Ayrıca anket bölümünden, site moderatorleri tarafından gerçekleştirilen anketlere katılarak Sanal Kule'nin daha iyi bir ortam olmasına katkı sağlayabilirsiniz
 • Sohbet Sitesi

  Sohbet Sitesi

  7 07 2016 14:01 sohbetmelegim Liste / İnternet

  Maviay sohbet 14 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizden gerek Bay gerekse bayan olarak herkesin bildiği ve herkesin rahatça arkadaşlık ortamlarını gördüğü bir toplumsal ağ olarak internet dünyasına giriş yapmıştır. CHAT, olarak google aramalarında hizmet veren Chatmekan.com adresi sizlere rahat bir sohbet ortamı ayarlamaya ve çalışmalara devam edecek. Türkiyede bir çok sohbet sunucularının bulunduğunu milyonlarca insanların giriş yaparak istedikleri şekilde mesajlaşarak veya videolu konuşarak anlaşmaya varmalarına engel değil,tam tersi bizler yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  YURTDIŞI SOHBET ODALARI – Yurtdışı ve türkiye genelinde yaşayan insanlarımız için,gurbetlik ve özlem çeken insanlara yardım amaçlı kurulan sohbet sitemize sizleride her gün yazili ve görüntülü olarak konuşmanıza yardımcı olmaya daima hazır ve güvenilir bir şekilde tanışmanız yada muhabbet etmenizi sağlıyoruz.
  Bu muhabbetler içerisinde radyo yayınlarımız ve görevli arkadaşlardan yardım alarak sizlere daha rahat bir sohbet ortamı kurmaya çalışacağız.
  Bu çalışmalarımızın sonunda sizlerle beraber tam 14.YIL’ı tamamlamış bulunuyoruz.
 • Servis ve hizmet firmaları arama ağı

  Servis ve hizmet firmaları arama ağı

  6 07 2016 21:06 servisara Liste / İnternet

  Türkiye genelinde servis ve hizmet firmalarına ulaşmanın en kolay yoludur. Birçok marka ve ürün için teknik servis hizmeti sunan firmalar ile birçok konuda hizmet sunan firmaları arama ağıdır.
 • Makale Özgünleştirme Sistemi

  Makale Özgünleştirme Sistemi

  15 06 2016 22:39 makaleofisi Liste / İnternet

  Merhabalar , Sizler için oluşturuğumuz sistemimizi tanıtmaktan gurur duyarız.
  Makaleofisi
  1 TIKLA %100 ÖZGÜN MAKALE SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

  Eskiden zamanlarda yapmış olduğumuz makale yazarlığı tecrübelerimizden sonra ve
  bazı girişimlerimizin sonucu böyle bir site kurma ihtiyacı hissettik.Tüm
  amacımız sizlere en kaliteli hizmeti vermek olmuştur ve olmaya devam edecektir.
  Bir süreliğine her üyemize 1000 kelime makale özgünleştirme hakkı
  veriyoruz.Ardından sitemizdeki paketler sayfasından tercih ettiğiniz paketi
  seçip satın alabilirsiniz.Paketlerin altındaki "Satın Al" butonuna tıklayarak
  banka bilgilerimizin bulunduğu syafamıza yonlendirrilirsiniz.Buradan tercih
  ettiğiniz yönteme paket bedelini gondererek asagıda bulunan "Ödeme Bildirim"
  bölümünden gonderilen ücreti tarafımıza bildirebilirsiniz.Bu yolu hızlandırmak
  için canlı destekten yada [email][email protected][/email] adresinden bize
  ulaşabilirsiniz.
  Öncelikle sizlerle sitemizin genel görünümünü paylaşmak isterim.
  Makale Özgünleştirme Sistemi

  Sitemizin asıl amacı yani makale özgünleştirme kısmının görünümü aşağıda
  verilmiştir.
  Makale Özgünleştirme Sistemi

  Dilerseniz sistemimizin tanıtımına başlayalım :)
  1-GELİŞMİŞ EŞANLAMLI KELİMELER HAZNESİ
  Katagorisinde lider veritabanımıza ek olarak uzun zamandır biriktirdigimiz
  esanlamlı kelimelerimizide bu sistemimize ekledik.Bundan sonra her gün
  kontrolden gecirdiğimiz kelimeleri bir sistemeye devam edeceğiz.
  2-HER ÜYEMİZE ÜCRETSİZ 1000 KELİME
  Sitemize bir sürekliğine üye olan kullanıcılarımıza ücretsiz 1000 kelime
  özgünleştirme hakkı veriyoruz.Buradaki amacımız sistemimizin ne kadar iyi ve
  kullanışlı olduğunu görmenizdir.Sizde aramıza katılın ve makale özgünleştirmenin
  kaliteli yolunu deneyin.
  3-AYNI MAKALEDEN KELİME HAKKI DÜŞMÜYORUZ
  Bir makale üzerinde birden cok sefer calısmak isteyebilirsiniz.Eğer yazınız bir
  önceki yazınız ile yüzde 80 aynı ise paketinize tanımlanan kelime sayınızda
  düsme olmaz.Burada amacımız paketinizi daha cok kullanmanızı sağlamak ve maddi
  olarak kazanc saglamanızdır.
  4-HER KESEYE UYGUN PAKETLERİMİZ
  Sizler icin hazırladıgımız paketlerimizle kendinize uygun olanı seçip kullanmaya
  baslayabilirsiniz.Birden cok paketimiz ile her bütceye uymaya calıstık.
  Makale Özgünleştirme Sistemi

  5-BİREBER ESLESME
  Sistemimize Birebir eslesme özelligini ekledik.Böylece isterseniz kelimeleri
  bütün olarak cevirebilir istersenızde kelime iclerinde deisikliklere izin
  verebilirsiniz.
  Örneğin; "önce" kelimesinin karsılıgı "evvel" olarak eklemis olalım.Makalemizde
  yer alan "öncesi" kelimesi birebir eslesme secenegi secili iken "öncesi" olarak
  kalacaktır.(öncesi kelimesinin veritabanımızda karsılıgının olmadıgını
  düsünerekten söylüyorum)Eğer birebir eslesme secenegi secili değil ise "öncesi"
  kelimesi "evvelsi" olarak değisebilir.
  Bu durum bazı yazılarda olumlu bazılarında ise olumsuz duruma neden
  olmaktadır.Bu yüzden sizlerin tercihine saygı duyuyoruz. :)
  6-KELİME SAYILARI
  Makaleler üzerinde orjinal icerikteki kelime sayıları ve özgünlestirdiğiniz
  icerikteki kelime sayılarını görebilirsiniz.
  7-KELİMELERİN BİRDEN COK ANLAMLARI
  Türkcemiz bildiginizü zere cok zengin anlamlara sahip bir dildir.Bizde buna
  uygun olarak kelimelerin birden cok esanlamlı oldugunu biliyoruz.Bu yüzden
  sizlerin isini kolaylastırmak icin özgün kısımdaki makalenizdeki değisen
  kelimelerin üstüne tıkladıgınız zaman sag üstte o kelimeye ait dier anlamları
  görebilirsiniz.Bu alandan da dilediginz kelime karsılıgına tıklayıp o kelimenin
  makalenizde bulunmasını sağlayabilirsiniz.
  Bu bölümde kısa yoldan tıkladıgınız kelimeye esanlamlı kelime ekleyebilirsiniz.
  Makale Özgünleştirme Sistemi

  8-KELİME EKLEME
  Makalenizi özgünlestirmenin bir yoluda kelime eklemektir.Bu ekledigimiz
  kelimeler üyeliginiz boyunca sizin haznenizde sakı kalacaktır ve sonraki
  cevirilerinizde de otomatik olarak değisime ugrayacaktır.Tek yapmanız gereken
  kelime ve karsılıgını belirtilen yerlere yazıp sözlüge ekle tıklamaktır.Buradaki
  tek taraflı ve çift taraflı seceneklerinin anlamı da eger çift taraflı secili
  ise ihtiyaç kelimesi gereksinim olarak değisecek ve aynı sekilde gereksinim
  kelimeside ihtiyaç olarak değisime ugrayabilir demektir.fakat tek taraflı secili
  ise gereksinim kelimesi ihtiyaç olarak değisime ugramayacaktır.
  Makale Özgünleştirme Sistemi

  9-EKLENEN KELİMELERİ DEĞİŞİME UĞRATMA
  Buradan ekleyeceginiz kelimeler eğer üzerinde calıstıgınız makalenizde bulunuyor
  ise bu kelimeler değismeyecektir.Bu bazen seo icin anahtar kelime olaran
  kullandıgımız kelimelerin değismemesi icin kullanılırken kendi özel talepleriniz
  icinde kullanabilirsiniz.Yanlıs kelime eklediniz zamanda eklediginiz kelimenin
  üzerine tıklayarak iptal edebilirsiniz.
  10- CANLI DESTEK
  Tüm amacımız sizlere kaliteli bir hizmet vermektir.Bunun icinde elimizden geleni
  yapacagımıza söz veriyoruz.Bu yüzden üyelerimizin fikirleri bizim icin altın
  degerindedir.Bizimle her zaman iletisim sayfamızdan,skype adresimizden ya da
  sitemizde sağ altta bulunan canlı destek hattından iletisim kurabilir ,saat
  gözetmeksiniz dilek ve hatalarımızı bize bildirebilirsiniz.[/CENTER]
  İletişim için ;
  skype : saw1928
  [email][email protected][/email]
 • Reklam İzle Para Kazan

  Reklam İzle Para Kazan

  30 05 2016 00:38 Hasankoz Liste / İnternet

  İnternet üzerinden reklam izleyerek,anket doldurarak,oyun oynayarak ve cesitli teklifler ile gorevleri tamamlayarak para kazanmak icin sitemizi inceleyin. Kesinlikle memnun kalacaksiniz hicbir sekilde para talep edilmez kredi karti bilgisi istenmez. Tamamen güvenilirdir.

  • 1 2
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent