Reklam alanı 1

Isı-Yalıtım Firmaları

Bu kategoride toplam 13 adet içerik bulunuyor.

 • Net Kombi Servisi

  Net Kombi Servisi

  17 02 2017 13:32 cilingirservisi Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  istanbul Geneline 7/24 Kombi Servis Hizmeti vermekteyiz. Acil Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Arıza Konusunda Profosyonel Hizmet vermekteyiz.
 • Petek Temizleme Avcılar

  Petek Temizleme Avcılar

  25 01 2017 22:12 eibar Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Profesyonel,kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan Avcılar Petek Temizleme olarak geçmişten bugüne birikmiş olan tecrübemizle 7/24 hizmetinizdeyiz .
 • İmmergas Servisi

  İmmergas Servisi

  26 08 2016 11:05 ergk Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Türkiye'nin Immergas markasında lider olan firması olarak sizlere daima kaliteli kusursuz bir hizmet sunmak için elimizden gelen her şeyi uyguluyoruz. Sizler için tamamen profesyonelce hazırlamış olduğumuz hizmetin yanı sıra çeşitli kampanyalar sunarak immergas servisi hizmetini sunmuş oluyoruz. Bizler ile daima iletişime geçerek serviste kalite yaşayabilir, hiç bir problemle karşılaşmazsınız. Profesyonel çağrı merkezi ekibimiz ile sizlere sorun değil çözüm üreterek daima yanınızda bulunuyoruz. Güler yüzümüz ile sizlerin yanında her zaman kusursuz bir biçimde yer alıyoruz. Teknisyenlerimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşarak sizleri ziyarete geldiğinde hiçbir şekilde maddi hasara sebebiyet vermeden işlemlerini profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. İmmergas Servisi olarak İşlemler bittikten sonra sizlere yapılan tüm detayları sunarak memnuniyetinizi sağlamadan asla adresinizden ayrılmamaktadır. Bu çalışma prensibimiz ile bir çok müşteriyi memnun etmiş bulunmaktayız. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 • Sprey Polyurea Kaplama

  Sprey Polyurea Kaplama

  7 05 2016 23:28 ND İzolasyon Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Sprey havu izolasyon, polyurea kaplama sistemiyle kaplanarak, ek yerinin olmaması cok büyük avantajlar sağlamaktadır. Havuz temizliğinde kullanılan klorun etkisiyle yukarıda bahsi geçen yerler başta olmak üzere ciddi şekilde deforme olur. Ufak bir ihmal 400 – 500 ton suyun boşaltılıp yeniden doldurulması demektir. Bu da ciddi bir maliyettir. Havuz izolasyonu sprey polyurea malzemesiyle kaplanarak koruma ve madi acıdan da kar bırakmaktadır.
  Havuza döşenen seramikler, dolu havuzlarda pozitif, boş havuzlarda negatif basınca maruz kalırlar.
  Soğuk havalarda ise don tehlikesi altındadırlar. Bu nedenle, tüm bu etkenlerden korunmak ve uzun ömürlü bir su yalıtım uygulamasını garantilemek için klorlu suya, don tehlikesine, negatif ve pozitif su basıncına dayanıklı bir seramik yapıştırıcısı zamanla kılcak catlaklara neden olarak izolasyon sağlamamaktadır. Havuzlarda su izolasyon genellikle yalıtım örtüleri, geçirimsiz sprey polyurea gibi
 • Sprey su izolasyon

  Sprey su izolasyon

  7 05 2016 23:22 ND İzolasyon Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Sprey poliüretan köpük, uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri saye-sinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir. Sprey köpük tek malzeme ve tek uygulama ile formül ve projeye bağlı olarak 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri yerini alabilir. Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1,500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Sprey poliüretan köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt
 • ND İzolasyon

  ND İzolasyon

  7 05 2016 23:12 ND İzolasyon Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Sprey Polyurea, su yalıtımı sistemleri özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı istenen eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlar.Sprey Polyurea; hızlı, ekyersiz, yüksek esneme kabiliyeti, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı Poliüretan Top Coat dekoratif son kat renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına olanak sağlar.Polyurea su yalıtımı sistemlerinin geleneksel  su yalıtımı ve zemin kaplaması sistemleri ile karşılaştırıldığında ekyersiz olarak sprey yöntem ile hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²) , yüksek esneme kabiliyeti ile (%250-%800) çatlak örtme ve dilatasyon alanlarında kesin çözüm,çok hızlı kürleşmesi (3-8 saniye)  ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.
   Polyurea kaplama sistemleri; teraslardan temellere, oto
  sprey polyurea, nd izolasyon
  sprey polyurea, nd izolasyon
  http://www.ndizolasyon.com.trparklardan uçak pistlerine, havuzlarda
 • Samsung Klima Servisi

  Samsung Klima Servisi

  25 04 2016 11:55 cengiz5230 Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  İstanbul samsung klima servisi hizmetleri, Samsung klima bakımı, montajı ve diğer bütün işlemleriniz uzman teknisyenlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Samsung klima servisi öncelikli olarak müşterileri ile devamlı iş birliği içinde olmayı hedeflemiştir.
 • Vestel Klima Servisi

  Vestel Klima Servisi

  14 04 2016 11:35 cengiz5230 Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  İstanbul Vestel klima servis hizmeti veren bir firma olarak, daima kaliteli çalışma anlayışı ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vestel klima servisi bünyesinde yaptığımız çalışmalar arasında, periyodik bakımlar, klima tamirleri, klima alım ve yer değiştirme işlemleri için montaj ve demontaj hizmetleri, klima arıza tespiti ve onarım çalışmaları, gaz ve klima bakır boru kontrolleri gibi çalışmalar bulunuyor.
 • Klima Servisi Hizmetleri

  Klima Servisi Hizmetleri

  30 03 2016 23:30 cengiz5230 Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Birçok klima markasına ve modeline hizmetlerini devam ettirerek sektörün öncü servislerinden biri olan YILDIZ TEKNİK Klima servis kalitesinden hiçbirşey kaybetmeden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
 • Klima Servisi

  Klima Servisi

  29 03 2016 15:34 cengiz5230 Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  İstanbul Arçelik klima servisi olarak, son dönemlerin vazgeçilmezleri haline gelmiş olan klimalarınız ile ilgili tüm bakım ve montaj işlemlerini yapıyoruz.

  Klima adına vermiş olduğumuz hizmetler arasında, klima demontaj ve montaj hizmetleri, klimaların periyodik bakımları, çeşitli tamir ve onarım işleri gibi çalışmalar bulunmaktadır. İstanbul Arçelik firması olarak yaptığımız çalışmalarda, müşteri memnuniyeti odaklı performans göstermekteyiz.

  Klimalar için periyodik bakımların yapılması çok önemli bir husustur. Yapılan periyodik bakım, cihazların çalışma ömrünü uzatarak, çok daha verimli olmasına katkı sağlar. Periyodik bakımların yapılması için, işinin ehli olan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Tüm bakım işlemleri için kaliteli ve hızlı iş yapan servis elemanlarımızdan destek alabilirsiniz.

  Montajı doğru yapılmayan cihazların, kısa sürede arızalanması kaçınılmaz bir sonuçtur. Diğer klima hizmetlerinde olduğu gibi montaj hizmetinde de İstanbul Arçelik klima servisi firma çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul'un her ilçesinde hizmet veren çalışanlarımız, hızlı ve güvenilir çalışmalar ile sizin her zaman yanınızda olacaktır.
 • Akustik Sünger

  Akustik Sünger

  24 03 2016 09:48 AkinYilmaz Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Ayrıca yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz.Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun ve pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler.İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır. Yanmaz süngerler genellikle üzerine bir uygulama yapılmayacak bölgelerde ses emilimi sağlaması için kullanılır.
 • Ses izolasyonu

  Ses izolasyonu

  24 03 2016 09:40 AkinYilmaz Liste / Isı-Yalıtım Firmaları

  Sesin olumsuz etkilerinden korunma adına yapılan çalışmalara ses izolasyonu denmektedir. Yaşamış olduğumuz konutlarda, binalarda, okullarda, iş yerlerinde, sanayi sitelerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanda istenmeyen seslerden çevreyi yalıtarak gürültünün vermiş olduğu zararlı etkileri en aza indirmek sinemaları, kayıt stüdyolarını, konser salonlarını ve bunun gibi alanları yalıtarak daha kaliteli bir yaşam ortamı sunmak; hidrofor, jeneratör, kalorifer, su tesisatları gibi gürültülü mahalleleri yalıtarak çevreye yayılan gürültüyü azaltmak için yapılan uygulamalara genel anlamda ses yalıtımı adı verilir.

  • 1 2
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent