Reklam alanı 1

Promosyon ve Tanıtım

Bu kategoride toplam 6 adet içerik bulunuyor.

 • Baskılı Balon

  Baskılı Balon

  12 10 2016 11:35 sarmasikajans Liste / Promosyon ve Tanıtım

  Balon ve Baskılı Balon Üretimi yapmakta olan firmamız, Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya üretim sağlamaktadır. İthalat-İhracat gerçekleştiren firmamız. Aylık üretim hacmi ve günlük balona baskı hacmi ile sizlere rahatlıkla hizmet sağlayabilme kapasitesine ulaşmıştır. İstanbul’da balon üretimi ve balona baskı yapılmakta olup anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kapınıza kadar ulaşımınız sağlamaktayız. Hızlı ve Pratik bir şekilde sipariş verebilmeniz için uzman grafiker kadromuz ve uzmanlaşmış ekibimiz ile tüm Türkiye’ye balona baskı ve balon üretimi yapana firmamız ile iletişime geçip kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
 • LR Kayıt

  LR Kayıt

  3 10 2016 17:58 m4tr Liste / Promosyon ve Tanıtım

  LR Üyelik - LR Health & Beauty Ürünlerini 4'te 1 Oranında indirimli satın almaktır. Dilerseniz satın aldığınız ürünleri kar koyarak satabilir, dilerseniz satış ekibi kurarak, ekibinizden prim alırsınız. Bir ofiste çalışan işçi maaşının kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.
 • Kristal Plaket

  Kristal Plaket

  23 08 2016 11:03 sanalbellek Liste / Promosyon ve Tanıtım

  Kristal plaket firmamızın kendi imalatı olup uygun fiyat ve kaliteli olarak üretilmektedir. Uygun fiyatlara satışı yapılmaktadır. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Üzerine istenilen baskı yapılmaktadır. Kadife kutulu olarak üretimi mevcuttur.
 • Yaka İsimliği

  Yaka İsimliği

  23 08 2016 10:41 sanalbellek Liste / Promosyon ve Tanıtım

  Yaka isimliği yaptırmak istiyorsanız sitemizi inceleyip beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Personel yaka isimliğinde firmamız en uygun ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız.
 • Madalya İmalatı

  Madalya İmalatı

  23 08 2016 09:39 sanalbellek Liste / Promosyon ve Tanıtım

  Madalya imalatında en uygun ve kaliteli madalya satışı yapmaktayız. Altın, gümüş ve bron madalya olarak üretilmektedir. Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız.
 • Evrak Çantası | İstanbul Çanta

  Evrak Çantası | İstanbul Çanta

  16 08 2016 15:58 Burak.O Liste / Promosyon ve Tanıtım

  İstanbul Çanta yaklaşık 20 yıldır, yurt içinde ve yurt dışında bir çok firmaya promosyon bez çanta, evrak çantası, promosyon laptop çantası,promosyon çanta ürünleri ve promosyon çanta imalatı ihtiyaçlarına destek vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında en son trendleri takip ederek, teknolojinin getirdiği yenilikler ile yeni malzemelerin takibini yaparak en iyi ve en yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır.
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent