Reklam alanı 1

Teknoloji

Bu kategoride toplam 24 adet içerik bulunuyor.

 • Araç Takip Sistemleri

  Araç Takip Sistemleri

  29 01 2017 21:32 cagzeta12 Liste / Teknoloji

  Araç Takip olarak uzman kadromuzla kaliteden ödün vermeden araç takip, kontrol ve yönetim sistemleri alanında hizmet vermekte olup kuruma özel hizmet geliştirme ve inovatif çözümlerle gelen her talebi çözüme kavuşturmaktayız.
 • Ak Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu

  Ak Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu

  29 01 2017 20:56 cagzeta1 Liste / Teknoloji

  Akbarkod güvencesiyle barkod, barkod yazıcı, barkod programı, el terminali, depo takip sistemi ve market otomasyon sistemi gibi bir çok hizmet ve ürünü sizlere sunuyoruz.
 • Boynuz TeknoMedia

  Boynuz TeknoMedia

  13 01 2017 01:15 boynuz.org Liste / Teknoloji

  Boynuz TeknoMedia: Teknoloji haberleri ve güncel incelemeler yapan özgür ve özgün teknoloji blogu.
 • Teknoloji ve Tasarım Blogu

  Teknoloji ve Tasarım Blogu

  3 01 2017 20:12 teknoalem Liste / Teknoloji

  Keşfedilmeyi bekleyen bir blog sloganıyla 2008 yılında kurulan teknoalem, alemin teknoloji ve tasarım blogu olma yolunda ilerlemektedir.Net uzantısını bünyesine daha sonra katarak TeknoAlem Grup oluşumu tamamlanmıştır.İçeriğinin tamamı editörleri tarafından özgün bir yorumla hazırlanmıştır.Türk internet kullanıcılarına internet kullanımında ipuçları sunarken teknoljik gelişmeleri blog tadında sunmaktadır.Bilim adamları ve icatları alanında geçmişten günümüze bilime katkısı olan bilim insanlarını tanıtır ve icat hikayelerini paylaşır.Bunun yanında cep telefonu, işletim sistemleri gibi uygulamaların kullanımına yönelik tavsiyeler vermektedir.9 yılda teknoloji alanında Nasıl Yapılır sorularına cevap arayan her kullanıcı TeknoAlem ile tanışma fırsatına sahip olmuştur.Webmasterlara bilgisi dahilinde tavsiye veren ve sorunlara çözüm üreten editörlere sahiptir.Diğer web sitelerinde olduğu gibi ziyaretçi kaynağının %98'ini Google oluşturmaktadır.Takipçileri genç internet kullanıcıları olan teknoalem az ama sıkı bir kitleye sahiptir.Siz de teknoloji ve tasarım blogumuzu ziyaret edin okumaya değer bilgiler bulacaksınız.
 • DOKTOR.TECH: Teknoloji Haberleri

  DOKTOR.TECH: Teknoloji Haberleri

  22 12 2016 13:53 doktortech Liste / Teknoloji

  Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji ve ürün haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

  Doktor Tech, tarafsız bir teknoloji haber portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosuyla üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu teknoloji alanında makaleler ve videolar ile güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

  Doktor Tech ekibi ile iletişime geçmek için [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.
 • Alpweb Teknoloji Haberleri

  Alpweb Teknoloji Haberleri

  6 09 2016 14:44 meyado Liste / Teknoloji

  Güncel ve kurumsal firmalarla ilgili teknoloji haberlerinin yayınlandığı sitemizde en son haberler güncel teknoloji bilgileri, Türkiye ve dünyadan bilimsel makaleler yer almaktadır. Sektörel piyasalardan teknoloji haberlerininde paylaşıldığı güncel sitemizde her aradığınızı bulabilirsiniz.
 • Tosunkaya.com Teknoloji ve Internet Blogu

  Tosunkaya.com Teknoloji ve Internet Blogu

  5 09 2016 00:28 tosunkaya Liste / Teknoloji

  Tosunkaya; teknoloji, donanım, yazılım, mobil, oyun, İnternet, Android, WordPress, Google hakkında güncel bilgiler sunan bir blogdur. Amacımız insanlara güncel makalelerimizle yardımcı olmak ve fikir vermek. Teknoloji ve İnternet'i seviyoruz!
 • Emrah Web - Teknoloji Bloğu

  Emrah Web - Teknoloji Bloğu

  19 08 2016 20:09 EmrahWM Liste / Teknoloji

  Emrah Web İle Teknolojiye Merhaba

  Dünya üzerinde her geçen gün bir teknoloji ürünü daha piyasaya çıkıyor. Günümüzde o kadar çok teknolojik alet üretiliyor ve teknolojik olay meydana geliyor ki hepsini aynı anda takip etmek neredeyse imkansız hale geliyor. Bu durum teknoloji blogu ihtiyacını doğruyor ve insanlar internet üzerinden bu bloglar sayesinde tüm teknolojik haberlere ulaşmak istiyor. Ancak daha düne kadar böyle bir durum söz konusu değil ve bu sorun nedeni ile bir anlayış ortaya çıktı: Kategorilerle tüm teknolojik gelişmelerin takibini yapan bir teknoloji blogu anlayışı. Bu anlayışa tek sahip olan site ise Emrah Web – Teknoloji Bloğu oldu.  Emrah Web İle Teknolojiye Merhaba

  Emrahweb içeriğinde bulunan bir çok teknolojik haber ve olaylarla Türk kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Bunlara örnek vermemiz gerekirse:

  Emrah web sayesinde dünya üzerinde gelişim gösteren teknolojik aletleri ilk olarak siz tanıyabilir ve hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  Emrah web ile bir teknolojik ürünün incelemesine şahit olabilir ve o ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
  Emrahweb – Teknoloji Blogu sayesinde gündemde olan teknolojik gelişmeler hakkında en detaylı bilgiye ulaşabilir ve insanlar arasında bunları yayarak mutluluk duyabilirsiniz.
  Emrah Web – Teknoloji Blogu sizlere yeni çıkan ve bir önceki sürümüne kıyasla ne gibi özellikler barındırdığını söyleyen karşılaştırmalar yapabilir. Bu karşılaştırmalar sayesinde o ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olur ve alıp almama konusunda kesin net bilgilere ulaşırsınız.
  Emrah web ile WordPress hakkında olan sorunlarınızı giderebilir ve detaylı site tasarım konularına ulaşabilirsiniz. WordPress hakkında olan tüm sorularınıza cevap bulabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
  Bu teknoloji blogu üzerinde bulunan yazılım kategorisi sayesinde bir çok program hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Yazılım kategorisinde bulunan bir program hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve aynı özelliği gösteren ancak daha önce kullandığınıza göre hızlı olan bir programı indirebilirsiniz.
  Yazılım kategorisinde bulunan son dakika haberler ile hiç duymadığınız programlara ulaşabilir ve bunları ilk deneyimleyen siz olabilirsiniz.
  Site üzerinde bulunan donanım kategorisi sayesinde bilgisayarlar üzerine tüm bilgilere erişebilir, herhangi bir bilgisayar parçası hakkında bilgi alabilirsiniz.
  Donanım kategorisi aynı özelliği gösteren bir çok parçayı karşılaştırabilir ve sizlere en iyisini sunabilir. Bu sayede sizler bu site sayesinde en uygun fiyatlara en uygun parçaları alabilir veya yeni bir bilgisayar toplayabilirsiniz.
  Emrah Web üzerinde bulunan teknoloji kategorisinde ise tüm dünyada gelişme gösteren, değişik konuları bulunan teknoloji ürünlerine erişebilir ve detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  EmrahWeb sizlere bir çok konuda farklı avantajlar sunmaktadır. Bu kadar avantajı bulunan teknoloji blogu piyasada bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az bulunur.
 • Donanım Günlüğü Teknoloji Haber Sitesi

  Donanım Günlüğü Teknoloji Haber Sitesi

  19 08 2016 11:48 meyado Liste / Teknoloji

  Teknoloji dünyasındaki her türlü gelişmeyi öğrenebileceğiniz web sitemiz, açık ve anlaşılır tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlar. Çok sayıda uygulama, oyun ve yazılı daha yayınlanmadan öğrenmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. Gelişmeler, en sıcak ve en hızlı bir şekilde açıklayıcı ve anlaşılır içerikler ile size aktarılıyor.

  Gelişen teknolojiye yönelik haberlerin yanı sıra en yeni ürünlerle ilgili incelemelerin de yer aldığı en iyi teknoloji sitesi donanimgunlugu.com, ziyaretçilerinin merak ettiği sorulara yanıt vermek için en güncel teknoloji haberlerine de sayfalarında yer vermektedir.

  Cep telefonları, bilgisayarlar, yazılımlar ve donanım teknolojileri hakkında merak ettiğiniz her konuyu bulabileceğiniz en iyi teknoloji sitesi, her gün içeriğini yenilerek ziyaretçilerinin teknolojik konularda bilgi sahibi olmalarını, gündemi hızla takip edebilmelerini sağlamaktadır.

  Hayatımızın her alanına giren ve akıl almaz bir hızla gelişen teknolojiye dair yenilikleri izlemek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.
 • Teknoloji Haberleri

  Teknoloji Haberleri

  18 08 2016 10:07 narint35 Liste / Teknoloji

  Tekneloji.net günümüzün gelişen teknolojii dünyasındaki önemli gelişmeleri güncel haberleri ve insanların teknik konulardaki eksikliklerini gidermeye yönelik adımlar atmaktadır.İnsanlara eğitici ve öğretici bilgiler sunan tekneloji.net daima daha ileriye gitmek ve başarılı olmak yolunda ilerleyecektir.Şuanda insanların gözünde iyi bir teknoloji portalı olmayı başaran websitemiz ilerleyen dönemlerde dahada aktif bir hal alarak sosyal medyada önemli bir yer edecektir.Şu unutulmamalıdır ki tekneloji.net teknoloji haberleri alanında kendini geliştiren, yenilikleri benimseyen ve bilgili yazar kadrosuyla daha iyi noktalara gelecektir.
 • Halı Yıkama Makinası Türkiye

  Halı Yıkama Makinası Türkiye

  17 08 2016 12:44 ErginMakina Liste / Teknoloji

  Halı Yıkama Makinası Türkiye resmi bir web sitesidir. Temizlik makineleri konusunda elli yıla yakın tecrübeye sahip bir firmanın tanıtımını yapmaktadır. Bu firmanın ürünleri, daha bir çok sitede tanıtılmaktadır. Halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, halı temizleme makinesi, halı kurutma makinesi, halı toz alma makinesi, halı paketleme makinesi gibi temizlik makineleri sektörde en çok tercih edilen ürünlerdir.
 • AppsYouNeed

  AppsYouNeed

  17 08 2016 11:04 couper Liste / Teknoloji

  Android applications and games review, screenshots, google play download links.
  Also watch youtube videos of related games and learn before you download.
  Android uygulama tanıtımları, ekran görüntüleri, uygulamaları indirebileceğiniz google play linkleri.
  Youtube üzerinden oyunların oynanış videolarını izyelebilirsiz.

  • 1 2
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent