Reklam alanı 1

Turizm

Bu kategoride toplam 9 adet içerik bulunuyor.

 • Karadeniz Turları

  Karadeniz Turları

  7 04 2017 11:17 rammstein08 Liste / Turizm

  Karadeniz bölgesi sahip olduğu doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en fazla dikkat çeken bölgesidir. Birçok insanın hayallerinde bir gün mutlaka bir Karadeniz turu yapmak yer almaktadır. Bu hayalinizi artık Çavgun Tur ile çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
 • E-Yabancı Çalışma Ve Oturma izinleri

  E-Yabancı Çalışma Ve Oturma izinleri

  5 02 2017 22:50 hms.otel Liste / Turizm

  İzin başvurularınızda eksik ya da hatalı belgelerle işleme başlamak başvurunuzun reddedilmesine yol açacaktır.
  Gerekli izinleri almak konusunda başarı sağlamak tecrübeli uzmanlarca hazırlanmış,
  eksiksiz bir başvuru dosyasına ve düzenli olarak başvuru takibine bağlıdır.Sizde risklerinizi en aza indirebilmek
  ve sorunsuzca işlemlerinizi tamamlayabilmek çalışma ve oturma izinleriniz
  için bize ulaşıp ücretsiz olarak ön çalışmayı bizimle beraber yapabilirsiniz.
 • HMS Otel Programı

  HMS Otel Programı

  13 01 2017 23:16 hms.otel Liste / Turizm

  Hms otel programı olarak küçük ve orta ölçekli oteller için müşteri kayıtları, otel müsaitlik durumu, rezervasyon ve kazanç tablosunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hms otel programı sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde yapılmış olup konuk ağırlama sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.
 • Turist Rehberliği | Turizm, Arkeoloji, Gezi Yazıları, Tarih

  Turist Rehberliği | Turizm, Arkeoloji, Gezi Yazıları, Tarih

  5 09 2016 22:32 ozerilter Liste / Turizm

  turistrehberligi.org Turist Rehberliğini tanıtma, mesleğin değerini arttırmak ve insanları bilgilendirmek için kar amacı gütmeden hizmet veren bir web sitesidir. Turizm, Arkeoloji, Tarih, Kültür Sanat Haberleri.
 • Marka Suit Beylikdüzü

  Marka Suit Beylikdüzü

  25 08 2016 17:33 gokhanht Liste / Turizm

  Marka Suit şirketi beylikdüzünde günlük kiralık ev ve kısa süreli konaklama hizmeti veren otel konforunda evleri ve apartları ile hizmetine devam ediyor
 • Antalya Oturma İzni

  Antalya Oturma İzni

  23 08 2016 13:59 burjuva Liste / Turizm

  Kaplan Danışmanlık firması yabancılar için hizmet vermektedir. Oturma izni, çalışma izni, sağlık sigortası gibi konularda destek almak için hemen bizimle iletişime geçin.
 • Ankarada Araba Kiralama

  Ankarada Araba Kiralama

  21 08 2016 17:54 csa1907 Liste / Turizm

  Ankarada Araba Kiralama ve Havaalanı Transfer Hizmetleri.
  Ankarada oto Kiralama da Yeni Nesil Kiralama
 • Tatil Arkadaşı

  Tatil Arkadaşı

  13 08 2016 21:46 Cedkanbiryafes Liste / Turizm

  Türkiyenin bir numaralı gezginlere özel genel paylaşım ve yardımlaşma forumu olmakla birlikte tatil arkadaşı, yol arkadaşı, tur arkadaşı ve kamp arkadaşı bulabileceğiniz bir forumdur. Aynı zamanda seyahat ve gezi blogu ile birlikte kalitesine de kalite katmaktadır.
 • Bass Tourism

  Bass Tourism

  3 05 2016 15:06 ugur can Liste / Turizm

  Bass Tourism, etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketi olarak; sıradan değil, alışılagelmişin dışında ve farklılıklar yaratarak ilerliyoruz. Deneyimli ve enerjik kadromuzla birlikte, organizasyon ve etkinlik ile ilgili her konuda, sizler için rehberlik yapıyoruz. Prensiplerimiz arasında etkin ve sonuç odaklı olmak ilk sırada yer alıyor.
  Gerektiği gibi hazırlığı yapılmış ve yönetimi konusunda doğru adımlar atan bir şirket olarak, her gün değişen teknoloji ve yenilikler ile birlikte, bizlere başvuran her müşteriye, isteği doğrultusunda, orijinal fikirler ve farklı sunumlar hazırlayarak, sektörlerinde bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.
  Planlama ve tasarım konusundaki tecrübeli çalışanlarımız ile ihtiyacınız olan, etkinlik yönetimi ve organizasyon planlarını eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hizmet vererek sizlere sunuyoruz.
  Çözüm ortağınız olarak sizlere sunduğumuz etkinlik ve organizasyonlar arasında; dünya genelinde ve Türkiye’de kurumsal geziler, personeller için motivasyon gezileri, davetler ve kokteyl organizasyonları, açılış ve gala geceleri, şirket yemekleri ve takım aktiviteleri, eğitim toplantıları, konferans, transfer hizmetleri, seminer ve workshoplar olmak üzere, iş hayatında aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik ve organizasyon için size destek oluyoruz.
  Bass Tourism olarak organizasyon ve etkinlik alanında, kaliteli, kusursuz, deneyimli, son trendlere hakim ve farklı bir bakış açısına sahip olarak, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent