Reklam alanı 1

Siteye Nasıl Hit Kazandırılır ?

Siteye Nasıl Hit Kazandırılır ?

Siteye Nasıl hit kazandırılır, Siteye nasıl hit çekilir soruları bir çok web site sahibinin en merak ettiği şeylerden birisidir. Bu makalemde sizlere sitelerinize Hit çekme, hit kazandırma yöntemleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağım..

Hit çekme konusuna girmeden önce şunları bilmemiz gerekiyor sitemizin tasarımı kullanıcı yani üye ve ziyaretçilerimizin rahatça sıkılmadan gezebileceği bir ortam olmalı, Site tasarımı çok önem teşkil etmektedir.

Site tasarımımız istediğimiz düzeyde ise; ilk adım sitemizle olabildiğince ilgilenmekten geçiyor. Sitemize en düşük günde 3 yada 4 %100 özgün makale girmemiz gerekli günlük ve standart yapılan yapılan çalışmalar ''Google'de'' sitemizin değerini artırıp rakip sitelerin önüne geçmede çok önemli faktörlerden birisidir bu da Hit anlamına geliyor. içerikleriniz ne kadar Profesyonel olursa o kadar iyi olur (A) sitesi ; Siteye Nasıl Hit Çekilir konusu eklemiş diyelim, Eğer sizin eklediğiniz makale A sitenin eklemiş olduğu makaleden daha iyiyse garanti veriyorum sizin makaleniz o sitenin üstünde yer alacaktır. Seo çalışması yapmak sitenize hit kazandırabilir. Seo çalışması ile sitenizdeki özgün çalışmaların harmanlanması sitenizi çok iyi konuma getirecektir.

En önemli konulardan biriside geçmişte yayınladığınız makalelerin güncellenmesinden geçer eskiye yönelik çalışmalarınızı güncel tutun bu yöntemle googlenin gözüne girmiş olur ve makalenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz Buda hit demektir. En çok okunan, En çok ilgi gören konulara yönelin çünkü en güncel konular googlede daha çok aramalara neden olur. Güncel konu + Pro içerik sitenize hit kazandırabilir.

Kısaca özetlemek gerekirse yapılacak işlemler aslında çok kolay tek yapmamız gereken şey ise biraz dikkat edip konularımızı özenli vede düzenli bir şekilde girmek üye ve ziyaretçilerle ilgilenip onları mutlu etmekten geçiyor. Herkese iyi forumlar dilerim..


Etiketler: Siteye hit çekmek, Siteye hit kazandırmak, Hit Nasıl Çekilir

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry

Kodu Güncelle
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent