Reklam alanı 1

Organik Hit Programı Kullanımı ve Detaylı Bilgi

Organik Hit Programı Kullanımı ve Detaylı Bilgi

Bildiğimiz üzere son zamanlarda seo adına yapılmış bir çok adım var bunlardan biriside organik hit programıdır. Genelde seo uzmanları tarafından kullanılıyor kullanım amacı ise google üzerinden siteniz için belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeyi tanımlayıp o anahtar kelimeye googlede arama yaptırıp sitenize tıklanmasını sağlıyorlar. Programı akıllıca kullanmak çok önemli işe yarıyor mu diye soracak olursanız evet doğru ve akıllıca kullanıldığı sürece işe yarıyor bizzat denedim 150. sırada olan bir anahtar kelimeyi sabır ve azimle 1 ay içerisinde 50. sıraya getirmeyi başardım.

Organik Hit Programı Nasıl Kullanıır ?

Program ayarlarında bir çok seçenek bulabilirsiniz. siteye günlük gönderilecek hit seçeneği, site içerisine direk hit seçeneği ve google üzerinden hit Seçenekler mevcuttur. Tabi'ki bizim işimiz google ile olduğu için google üzerinden hit seçeneğini seçmemiz lazım programa göre değişiyor siteye günlük 10K, 20K hit gönderen programlar var. işin puf noktası burada zaten eğer bütün seçenekleri full yapıp her ne kadar google üzerinden hit gelsede %100 organik sayılmazlar bana göre bir düşünün hit programından gelen hit sitenize ; yorum yapabilir m i ? üye olabilir mi ne yapabilir mantıklı düşünmek ve googleyi anlamak lazım.

Konuya dönecek olursak sitenize günlük 1 anahtar kelimeyi baz alarak 200 kişi gönderin en sağlıklı yöntem budur hem dikkat çekmiyor hemde işi daha organik hale getirmiş oluyoruz. Sabır etmek lazım şuan zirvede olan sitelerde biz zamanlar yeni açılmıştı açtıkları sitede hiç bir konu yoktu, böyle düşünmek lazım sabır, gayret, azim ve özgün içeriklerle hepside şuan zirvede yer alıyor neden sizin sitenizde googlede 1. sırada olmasın...... HERKESE İYİ FORUMLAR ve başarılar arkadaşlar....


Etiketler: Organik Hit progamı, Organik Hit gönderimi, Organik Hit Çalışmaları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry

Kodu Güncelle
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent