Reklam alanı 1

Google'de Sitem İndex almıyor (Çözümü)

Google'de Sitem İndex almıyor (Çözümü)

Bir çok site sahibi ilgilendiren bir konu google ile arası kötü olan bir site başarıyı asla yakalayamaz son günlerde forumlarda sürekli görüyorum sitem index almıyor, google sitemi eklemedi, index sorunu yaşıyorum gibi bir çok soru ortada dolaşıyor.

Eğer Siteniz index almıyorsa şuna emin olun bu sitenin suçu değildir site yönetimi ve siteyi kullanan kişi ve site sahibinin yaptığı bir sorundur..

Soru 1 : ) Siteme Konu yükledim google arama sonuçlarında yok ?
Cevap 1 : Sitenize Her gün düzenli olarak içerik giriyormusunuz, makaleleriniz özgün mü ?

Açıklama : Eğer sitenize sürekli içerik giriyorsanız şunlara dikkat etmelisiniz makaleleriniz tamamen organik ve özgün olmasına dikkat edin, googlenin yeni algoritmasına göre alıntı yapan siteleri spam kabul edip sandboxa atabiliyor buda sitenin google aramalarında çıkmamasına sebep verebilir.

Eğer haftada 1 gün konu yüklüyorsanız google aramalarında geç çıkma olasılığı yüksek nedenlerden birisidir. Aktiflik süreklilik google için çok önem arz ediyor . Olaya şu şekilde bakalım günlük hayatınızda çalıştığınız iş yerine haftada 1 gün giderseniz ne olur kesinlikle işten atılırsınız ve paranızı ona göre alırsınız. Artık google açılmış olan sitelere ve var olan sitelere tamamiyle bu gözle bakmakta...

içeriğiniz 100% özgün girdiğiniz halde, her şey yerli yerinde olduğu halde index almıyorsanız başka sebepler aranmalı sitenizin bulunduğu hostunuza ait ipler spama uğramış olabilir neden derseniz ? ; Hostin Firmaları 1 sunucunun içine Tek ipi baz alarak 100 lerce site kurulumu gerçekleştirmekte eğer sizin sitenizde bu 100 sitenin arasındaysa sorun teşkil edebilir hemen sitenize özel İP tanımla'tın bu yöntemlede hızlı index elde etmiş olacaksınız aynı zamanda spama girmekten'de kurtulmuş olacaksınız...


Etiketler: Site index sorunu, index sorunu çözümü, index almama sorunları

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry

Kodu Güncelle
elazığ havaalanı oto kiralama elazığ rent a car elazığ havalimanı oto kiralama patent